Меню
Пансионат Золотой Век
Пансіонат Золотий Вік
Чому саме пансіонат Золотий Вік
  1. Якісне 4-х разове харчування

  2. Цілодобовий догляд за постояльцями

  3. Велика захищена територія для прогулянок

  4. Знаходимося поруч, зручний проїзд

Наші послуги:

Пансіонат для людей похилого віку "Золотий вік"

Турбота батьків про дітей - нелегка ноша. Турбота про дітей про батьків теж нелегка. Але можна постаратися зробити так, щоб відносини з найближчими стали трохи тепліше, і це само по собі буде вже чимало.

Основна перевага пансіонату для літніх людей полягає в доброзичливому, індивідуальному підході до кожного пацієнта. Співробітники пансіонату багато часу приділяють не тільки турботи про насущні потреби і догляді за літньою людиною, а й забезпечення його вільного часу, реалізації, стабілізації психо-емоціоанального стану. Тут, старенькі не відчувають себе покинутими і самотніми, адже вони постійно знаходяться в цікавому для себе коло спілкування, підтримують зв'язок з рідними та близькими, а програма дозвілля та режим дня не залишають часу нудьгувати і віддаватися тужливим думкам.

У приватному пансіонаті літня людина може отримати гідний догляд та медичну допомогу. А пансіонат для людей похилого віку "СРІБНИЙ ВІК" робить все можливе, щоб життя постояльців стало яскравим, насиченим, емоційним і максимально комфортним.